Speelschema voor het toernooi: TJOBA BEACH

Beach Tjoba Klazienaveen
Tjoba Beach toernooi
Van zaterdag 25-06-2022 tot en met zondag 26-06-2022 ( dit toernooi wordt tot 31-08-2022 gepubliceerd op deze website. )
Filter : 
CATEGORIE: Recreanten (Mix) 6x6 6 personen per team
Er wordt gespeeld op ZONDAG  25-06-2022
Er is 1 poule voor deze categorie
ZONDAG (26-06-2022) er wordt gespeeld in teams van 6 personen in wedstrijden van : 18 minuten 
Poule: E-recreanten mix 6x6
TEAM categorie teamcategorie punten voor tegen saldo
1 Klavertje 6 🍀 Mix 10 135 90 45
2 Bitterbal Mix 8 129 89 40
3 De Pietertjes Mix recreantenteam 6 113 95 18
4 Belgische Ardennen Heren 4 114 93 21
5 Flierefluiters Mix recreantenteam 2 70 144 -74
6 Tjoba Fans Mix recreantenteam 0 0 50 -50
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team uitslag Scheids/tellen
5 12:03 uur Bitterbal - Klavertje 6 🍀 21 - 32 Belgische Ardennen
5 12:21 uur Belgische Ardennen - De Pietertjes 21 - 25 Flierefluiters
5 12:39 uur Flierefluiters - Tjoba Fans 10 - 0 De Pietertjes
5 12:57 uur Bitterbal - De Pietertjes 31 - 21 Tjoba Fans
5 13:15 uur Belgische Ardennen - Tjoba Fans 10 - 0 Klavertje 6 🍀
5 13:33 uur Flierefluiters - Klavertje 6 🍀 20 - 38 Bitterbal
5 13:51 uur Bitterbal - Tjoba Fans 10 - 0 Klavertje 6 🍀
5 14:09 uur Belgische Ardennen - Klavertje 6 🍀 24 - 28 Flierefluiters
5 14:27 uur Flierefluiters - De Pietertjes 16 - 32 Belgische Ardennen
5 14:45 uur Bitterbal - Belgische Ardennen 28 - 24 De Pietertjes
5 15:03 uur Klavertje 6 🍀 - De Pietertjes 27 - 25 Bitterbal
5 15:21 uur Bitterbal - Flierefluiters 39 - 12 Tjoba Fans
5 15:39 uur Klavertje 6 🍀 - Tjoba Fans 10 - 0 Belgische Ardennen
5 15:57 uur Belgische Ardennen - Flierefluiters 35 - 12 De Pietertjes
5 16:15 uur De Pietertjes - Tjoba Fans 10 - 0 Bitterbal
CATEGORIE: CMV-jeugd 8-12 jaar 2 personen per team
Er wordt gespeeld op ZONDAG  26-06-2022
Er is 1 poule voor deze categorie
ZONDAG (26-06-2022) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 18 minuten 
Poule: CMV jeugd 1
TEAM categorie teamcategorie punten voor tegen saldo
1 De twee gekke peren Meisjes 8 142 89 53
2 De S-jes Meisjes 4 134 127 7
3 Q&S Meisjes 0 106 166 -60
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team uitslag Scheids/tellen
1 10:30 uur De twee gekke peren - De S-jes 31 - 27 Q&S
1 10:48 uur De S-jes - Q&S 44 - 33 De twee gekke peren
1 11:06 uur Q&S - De twee gekke peren 16 - 46 De S-jes
1 11:30 uur PAUZE
1 11:48 uur De S-jes - De twee gekke peren 22 - 30 Q&S
1 12:06 uur Q&S - De S-jes 33 - 41 De twee gekke peren
1 12:24 uur De twee gekke peren - Q&S 35 - 24 De S-jes
CATEGORIE: Meisjes A,B,C 12-18 jaar 2 personen per team
Er wordt gespeeld op ZONDAG  26-06-2022
Er is 1 poule voor deze categorie
ZONDAG (26-06-2022) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 18 minuten 
Poule: Meisjes A-B-C
TEAM categorie teamcategorie punten voor tegen saldo
1 De Flamingo's Meisjes 8 104 72 32
2 Oranje Meisjes 4 108 92 16
3 Duopenotie Meisjes 0 70 118 -48
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team uitslag Scheids/tellen
2 10:30 uur Duopenotie - De Flamingo's 21 - 23 Oranje
2 10:48 uur De Flamingo's - Oranje 26 - 15 Duopenotie
2 11:06 uur Oranje - Duopenotie 31 - 17 De Flamingo's
2 11:30 uur PAUZE
2 11:48 uur De Flamingo's - Duopenotie 25 - 13 Oranje
2 12:06 uur Oranje - De Flamingo's 23 - 30 Duopenotie
2 12:24 uur Duopenotie - Oranje 19 - 39 De Flamingo's
CATEGORIE: B - Dames tm 1e klasse 2 personen per team
Er wordt gespeeld op ZONDAG  26-06-2022
Er is 1 poule voor deze categorie
ZONDAG (26-06-2022) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 18 minuten 
Poule: B-dames t/m 1e klasse poule 1
TEAM categorie teamcategorie punten voor tegen saldo
1 Dreamteam Dames 8 122 98 24
2 Krathos ladies Dames 8 126 112 14
3 Duo 1.70m Dames 6 106 113 -7
4 Mayo & Tammie Dames 4 128 117 11
5 Lynn & Rilana Dames 4 106 112 -6
6 JenS Dames 0 95 131 -36
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team uitslag Scheids/tellen
3 12:03 uur Lynn & Rilana - Duo 1.70m 20 - 24 JenS
3 12:21 uur JenS - Dreamteam 14 - 32 Mayo & Tammie
3 12:39 uur Mayo & Tammie - Krathos ladies 24 - 28 Dreamteam
3 12:57 uur Lynn & Rilana - Dreamteam 16 - 22 Krathos ladies
3 13:15 uur JenS - Krathos ladies 21 - 26 Duo 1.70m
3 13:33 uur Mayo & Tammie - Duo 1.70m 30 - 16 Lynn & Rilana
3 13:51 uur Lynn & Rilana - Krathos ladies 23 - 24 Duo 1.70m
3 14:09 uur JenS - Duo 1.70m 18 - 24 Mayo & Tammie
3 14:27 uur Mayo & Tammie - Dreamteam 25 - 26 JenS
3 14:45 uur Lynn & Rilana - JenS 22 - 20 Dreamteam
3 15:03 uur Duo 1.70m - Dreamteam 23 - 17 Lynn & Rilana
3 15:21 uur Lynn & Rilana - Mayo & Tammie 25 - 22 Krathos ladies
3 15:39 uur Duo 1.70m - Krathos ladies 19 - 28 JenS
3 15:57 uur JenS - Mayo & Tammie 22 - 27 Dreamteam
3 16:15 uur Dreamteam - Krathos ladies 25 - 20 Lynn & Rilana
CATEGORIE: A- Dames tm 1e Divisie 2 personen per team
Er wordt gespeeld op ZONDAG  26-06-2022
Er is 1 poule voor deze categorie
ZONDAG (26-06-2022) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 18 minuten 
Poule: Dames A poule 1
TEAM categorie teamcategorie punten voor tegen saldo
1 Lot & Lien Dames 10 166 120 46
2 Lama drama Dames 10 152 124 28
3 Leonie & Daniek Dames 4 133 136 -3
4 Van der Leek/Timmerman Dames 0 104 175 -71
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team uitslag Scheids/tellen
1 12:57 uur Leonie & Daniek - Van der Leek/Timmerman 29 - 12 Lama drama
1 13:15 uur Lot & Lien - Lama drama 28 - 21 Leonie & Daniek
1 13:33 uur Leonie & Daniek - Lot & Lien 22 - 25 Van der Leek/Timmerman
1 13:51 uur Van der Leek/Timmerman - Lama drama 23 - 27 Lot & Lien
1 14:09 uur Leonie & Daniek - Lama drama 18 - 24 Van der Leek/Timmerman
1 14:27 uur Van der Leek/Timmerman - Lot & Lien 17 - 27 Leonie & Daniek
1 14:45 uur PAUZE
1 15:03 uur Van der Leek/Timmerman - Leonie & Daniek 20 - 25 Lot & Lien
1 15:21 uur Lama drama - Lot & Lien 26 - 18 Van der Leek/Timmerman
1 15:39 uur Lot & Lien - Leonie & Daniek 28 - 22 Lama drama
1 15:57 uur Lama drama - Van der Leek/Timmerman 27 - 20 Leonie & Daniek
1 16:15 uur Lama drama - Leonie & Daniek 27 - 17 Lot & Lien
1 16:33 uur Lot & Lien - Van der Leek/Timmerman 40 - 12 Lama drama
CATEGORIE: Heren A, B tm hoofdklasse 2 personen per team
Er wordt gespeeld op ZONDAG  26-06-2022
Er is 1 poule voor deze categorie
ZONDAG (26-06-2022) er wordt gespeeld in teams van 2 personen in wedstrijden van : 18 minuten 
Poule: Heren A t/m promotieklasse
TEAM categorie teamcategorie punten voor tegen saldo
1 Bokjen 1 Heren 12 198 117 81
2 ThriDaBlo Heren 8 176 135 41
3 Gebroeders Peters Heren 4 156 166 -10
4 Toppers in opleiding Jongens 0 108 220 -112
Speelschema / uitslagen :
veld tijd team - team uitslag Scheids/tellen
4 12:39 uur ThriDaBlo - Bokjen 1 21 - 26 Toppers in opleiding
4 12:57 uur Gebroeders Peters - Toppers in opleiding 32 - 22 ThriDaBlo
4 13:15 uur ThriDaBlo - Gebroeders Peters 29 - 23 Bokjen 1
4 13:33 uur Bokjen 1 - Toppers in opleiding 40 - 16 Gebroeders Peters
4 13:51 uur ThriDaBlo - Toppers in opleiding 41 - 13 Bokjen 1
4 14:09 uur Bokjen 1 - Gebroeders Peters 30 - 25 ThriDaBlo
4 14:27 uur PAUZE
4 14:45 uur Bokjen 1 - ThriDaBlo 30 - 22 Gebroeders Peters
4 15:03 uur Toppers in opleiding - Gebroeders Peters 23 - 34 Bokjen 1
4 15:21 uur Gebroeders Peters - ThriDaBlo 24 - 28 Toppers in opleiding
4 15:39 uur Toppers in opleiding - Bokjen 1 15 - 38 ThriDaBlo
4 15:57 uur Toppers in opleiding - ThriDaBlo 19 - 35 Gebroeders Peters
4 16:15 uur Gebroeders Peters - Bokjen 1 18 - 34 Toppers in opleiding
Beach Tjoba Klazienaveen